Çelikhan Tütünü Perakende Fiyatlarımız

Tütün ürünlerimiz arasında oldukça fazla talep görmesi ve kalitesinden dolayı tercih nedeni olan Çelikhan tütünü de bulunur. Bu ürünlerimiz hem kaliteli hem de en uygun maliyetler dahilinde satılmaya çalışılır. Bundan dolayı da Çelikhan tütünü perakende fiyatlarımız son derece uygundur. Bu ürünü kalitesi ve ücretinden daha aşağılarda satmaya çalışan kişilerin orijinal ürün satıp satmadığından emin olmanızı tavsiye ederiz.

Nasıl Ayrım Yapılır?

Satışını yaptığımız ürünlerden bir tanesi olan bu tütün için bazı kalite ayrım yolları bulunur. Bunlar arasında:

  • Ürün kahve tonlarındadır.
  • Kalitesi orta veya orta üstü içim sunar.
  • Kokusunda küf yoktur.
  • Ağır bir tütün değildir.

Bu özellikler sayesinde ayrım yapılması kolaylaşır. Tütünlerimizin tamamı orijinal olmakla birlikte ürün fiyatlarımız da tütün kalitesine göre şekillenir.

Fiyatlarımız Nasıldır?

En sık tercih edilen ve sevilen ürünlerimizden bir tanesi olan bu tütünümüz için uyguladığımız fiyatlar kalitesine veya türüne göre değişir. Bu ürün normal, lüks, ultra lüks gibi çeşitlerden meydana gelebilir. Bundan dolayı ortalama kilogram başına 100-140 TL civarında bir fiyat çıktığını söylemek doğru olacaktır.

Nasıl Alabilirsiniz?

Sitemizde satışını yaptığımız birbirinden farklı kalitedeki tütünlerimizi satın almak için yapmanız gereken hemen güvenli ödeme ile ödemesini gerçekleştirmek ve ardından da hemen adresi vererek kargonuzun ulaşacağı zamanı beklemektir. Site olarak oldukça profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Ödeme ve kargo konusundaki diğer detaylar için telefon numaralarımızdan bilgi alma şansınız da vardır.

Neden Fiyatlar Farklıdır?

Bu tütünü satın almak isteyen kişilerin en sık kafasına takılan durum genelde neden farklı fiyatların olduğudur. Farklı fiyatların nedeni ise temelde ürünlerin orijinal olup olmamasından kaynaklanır. Ürünlerimizin tamamı orijinal ve oldukça üst seviyede içim sunan ürünlerdir.

Tepkiniz nedir?
0Harika0Haha0Woaw0Nefret0Üzgün0Başarısız

Cevap bırakın

Call Now Button