Çelikhan Tütünü Perakende Fiyatlarımız

Çelikhan tütünü, kalitesi nedeni ile tütün ürünlerimiz arasında fazla talep görmektedir. Bu noktada sitemiz üzerinden en çok sipariş aldığımız ürünlerin başındadır. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olması, ürünü vazgeçilmezler arasındadır. Çelikhan tütünü perakende fiyatlarımız bütçe dostu ve son derece uygundur. Fiyatlandırmalarımızın uygun olması aldanmayın. Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler tamamen orjinal olup, hassas üretim aşamalarından geçirilmektedir.  

Nasıl Ayrım Yapılır?

Çelikhan tütünü bazı nitelikleri ile bazı tütün türlerinden ayrılmaktadır. Orjinal Çelikhan tütününün sahip olduğu özellikler şunlardır: 

  • Ürün kahve tonlarındadır.
  • Kalitesi orta veya orta üstü içim sunar.
  • Kokusunda küf yoktur.
  • Ağır bir tütün değildir.

Bu özellikler sayesinde Çelikhan tütününü diğer tütün türleri ile kolayca ayırt edebilirsiniz. Detaylar hakkında bilgi almak için sitemizdeki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. 

Fiyatlarımız Nasıldır?

En sık tercih edilen ürünlerimizden bir tanesi olan Çelikhan tütünü için fiyatlandırmamız tütün kalitesine veya türüne göre değişmektedir. Tütün normal, lüks ve ultra lüks şeklinde kategori edilmektedir. Ürünlerimiz 1 kg üzerinden fiyatlandırılmakta olup, kilogram başına 100-140 TL arasında değişiklik göstermektedir. 

Nasıl Alabilirsiniz?

Sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz birbirinden farklı kalitedeki tütünleri satın almak için yapmanız gereken tek şey, sitemizdeki iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşmaktır. Ardından güvenli ödeme yöntemlerinden birini tercih ederek, teslimat adresini bizlere iletebilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde siparişinizi adresinize ulaştırmaktayız. Profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz sipariş sistemimizle tütünlerinizi sorunsuz bir şekilde adresinize iletmekteyiz. Ödeme ve kargo konusuna dair diğer detaylar için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak, bilgi alabilirsiniz.

Neden Fiyatlar Farklıdır?

Çelikhan tütününü satın almak isteyen kişilerin aklına en çok takılan konu farklı fiyatlandırmalardır. Fiyatlandırmaların farklı bir şekilde yapılmasının nedeni temelde ürünlerin orijinalliğinden ve dolayısıyla kalite standardından kaynaklanmaktadır. Gereken üretim aşamalarından geçip, tesislerimizde hazırlanan ürünlerimiz tamamen orjinal olup, buna uygun şekilde fiyatlandırılmıştır. Sitemizdeki Ürünlerimiz sekmesinden ürünlerin fiyatlarına dair ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tepkiniz nedir?
0Harika0Haha0Woaw0Nefret0Üzgün0Başarısız

Cevap bırakın

Call Now Button