Ekspress Tekel Tütün Fiyatları, 1 Kg

Ekspress tekel tütünü ürünlerimiz, müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı ölçülerdeki paketler halinde satılmaktadır. Gram durumuna göre fiyatlar değişmektedir. Ekspress tekel tütün fiyatları,1 kg fiyatı sitemizde güncel fiyat olarak 120 TL’ye satılmaktadır. Daha az oranda sipariş vermek isteyenler için ürünlerimizi, 50 gr, 100 gr ve 250 gr şeklinde farklı paket seçenekleri de sunuyoruz. Ürünlerimiz güvenli bir şekilde ambalajlanmıştır ve uzun süre saklanabilmektedir.

Tütün Çeşitlerimiz

Sitemizi ziyaret eden ve tütün satın almak isteyenler, ürün fiyatları bölümümüze giriş yaptıklarında tüm tütün çeşitlerimizi görebilecektir. Fiyat listemizi sürekli güncelliyoruz. Tütün çeşitlerine göre fiyatların birbirinden farklı olduğu görülebilmektedir. Orta sertlikteki ekspress tekel tütününün fiyatı kalitesinden dolayı biraz yüksektir.

  • Ekspress tekel tütünü
  • Parlement içimli tütün
  • Marlbora içimli tütün
  • Çaptan black çikolata aromalı tütün
  • President tekel tütünü
  • Hafif içimli tütün,
  • Orta içimli sarımlık tütün
  • Calbor tütünü

Ürün çeşitleri ve ürün fiyatları bölümlerinde daha fazla tütün çeşitlerini görebiliyor, fiyatlarını karşılaştırabiliyorsunuz.

Fiyat Değişiklikleri

Online sitemizde yer alan tüm tütün çeşitlerimizin ve ekspress tekel tütünü ürünlerimizin kg fiyatları, enflasyon durumuna göre güncellenmektedir. Sitemizde görmüş olduğunuz fiyatlar satış fiyatıdır ve o fiyatlar üzerinden satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Marlboro İçimli Tütün

Sigara sektöründe ünlü bir marka olarak bilinen Marlboro tüm kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Ekspress tekel tütünü içim durumuna göre ne hafif ne de serttir. Orta içimli oluşu nedeniyle Marlboro içimli tütün olarak bilinmektedir. Bu özelliği ile çok sayıdaki müşterimiz tarafından satın alınan bir ürünümüzdür.

Ürün Siparişi

Ekspress tekel tütünü ürünlerimizi sitemizde yer alan ambalaj gr çeşitlerine göre seçebiliyorsunuz. 1 kg tütün ürünlerini satın alarak daha ucuza satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ürün siparişlerinizi, online sipariş hattımız üzerinden yaparak, ürünlerin hemen gönderilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Tepkiniz nedir?
0Harika0Haha0Woaw0Nefret0Üzgün0Başarısız

Cevap bırakın

Call Now Button