Ekspress Tekel Tütün Fiyatları, 1 Kg

Ekspress tekel tütünü ürünlerimiz, müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı ölçülerde paketler halinde satılmaktadır. Bu noktada fiyatlandırmalarımızı şekillendiren faktör, talep edilen ağırlıklar ve paketlerdir. Güncel fiyatlandırmalarla kilogram üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz ekspress tekel tütünlerini, en kısa süre içerisinde talep ettiğiniz adrese ulaştırmaktayız. Express tekel tütün fiyatları,1 kg üzerinden sitemizde güncel olarak 120 TL olarak belirlenmiştir. 50 gr, 100 gr ve 250 gr şeklinde talebe uygun, farklı paket seçeneklerini tarafınıza sunmaktayız. Express tekel tütünlerinin sağlık dostu koşullarda, hijyenik olarak paketlenmesi konusunda ekstra hassasiyet göstermekteyiz. Sipariş detayları hakkında bilgi almak için sitemizdeki iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.   

Tütün Çeşitlerimiz

Üstün standartlarda kaliteli bir sigara içim deneyimi yaşamak isterseniz sitemiz üzerinden tütün çeşitlerimize göz atabilirsiniz. Ana sayfada yer alan Ürünlerimiz sekmesi üzerinden tütün çeşitleri ve tütün fiyatlara anında erişim sağlayabilirsiniz. Tütün çeşitleri ve içim standardına göre tütün fiyatlarını belirlemekteyiz. Fiyatlandırmalarımızı belli periyotlarda güncellediğimizden, sitemizi sık sık ziyaret etmenizi ve fiyatlandırmalarımızı incelemenizi tavsiye ederiz. Sitemiz üzerinden sipariş edebileceğiniz tütün çeşitlerimiz: 

  • Ekspress tekel tütünü
  • Parlement içimli tütün
  • Marlbora içimli tütün
  • Çaptan black çikolata aromalı tütün
  • President tekel tütünü
  • Hafif içimli tütün,
  • Orta içimli sarımlık tütün
  • Calbor tütünü

Fiyat Değişiklikleri

Sitemizde yer alan ekspress tekel tütünü başta olmak üzere, satışını sağladığımız tüm tütün çeşitlerinin  kg fiyatları, enflasyon durumuna ve tütünün standardına göre değişim göstermektedir. Örneğin, orta sertlikte bir ürün olan ekspress tekel tütününün fiyatlandırması kalite standartlarından kaynaklı olarak biraz daha yüksektir. Ancak daha farklı fiyatlandırmalara sahip tütün ürünlerine de erişim sağlayabilirsiniz. Bu noktada ürünlerin güncel fiyat bilgilerini belli periyotlarla sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Kendi zevkinize ve bütçenize göre çeşitli birçok alternatifi bir arada bulabilirsiniz.  

Marlboro İçimli Tütün

Sigara sektöründe ünlü bir marka olarak bilinen Marlboro tüm kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Kalitesi ve içim standardı ile her tiryakinin kullanmayı tercih ettiği ürünler arasındadır. Ancak piyasadaki mevcut fiyatlandırması nedeni ile herkesin kullanması mümkün olmamaktadır. Bu sebeple sigara fiyatlarından şikayetçi olan kullanıcılar, açık tütün ve sarma sigara ile nikotin ihtiyaçlarını gidermeye yönelmiştir. Sarma sigara için en ideal tütünlerden biri olan ekspress tekel tütünü, Malboro markasının içim kalitesini birebir taşımaktadır. Çünkü tütün içim durumuna göre ne hafif ne de sert bir yapıdadır. Tütünün orta içimli oluşu nedeniyle Marlboro içimli tütün olarak da bilinmektedir. Ekspress tekel tütünü bu özelliği ile bir hayli müşteri kitlemizin dikkatini çeken bir üründür.

Ürün Siparişi

Ekspress tekel tütünü kısa işlem adımları sitemizden kolayca sipariş edebilirsiniz. Paket alternatiflerimizle istediğiniz miktardaki tütünü satın alabilirsiniz. Fiyatlandırmalarımız ürünün 1 kg fiyatını referans alarak belirlenmektedir. Alışveriş safhalarını kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz sitemizde, siparişiniz talebinizi kısa bir sürede oluşturabilirsiniz. Ürün siparişlerinizi, online sipariş hattımız üzerinden yaparak, ürünlerin hemen gönderilmesini sağlayabilirsiniz. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tepkiniz nedir?
0Harika0Haha0Woaw0Nefret0Üzgün0Başarısız

Cevap bırakın

Call Now Button